Your address will show here +12 34 56 78

PADBOL
 
PADBOX TO JEDYNY PRZEDSTAWICIEL PADBOLA W POLSCE. 

Współtwórz z nami ten sport, który zdobywa serca coraz większego grona ludzi w Europie oraz Ameryce Południowej. Czym jest Padbol? Jest to nowoczesna odmiana futbolu w połączeniu z siatkówką, niezwykle widowiskowa dyscyplina, gdzie liczy się technika oraz kreatywność. 

WYJĄTKOWY SPORT

Jego zasady są proste, z naszych boisk mogą korzystać mężczyźni oraz kobiety w szerokim przedziale wiekowym.


Bez względu na poziom sportowy i doświadczenie, każda osoba może grać i cieszyć się wieloma możliwościami, jakie oferuje ten sport.


Mecz odbywa się w systemie 2vs2. Piłka odbija się od ziemi i ścian bocznych w wielu kierunkach, co zapewnia ciągłość i szybkość gry.


Gracze mogą wykorzystywać większość swoich ciał do wykonania: stopy, głowę, klatkę piersiową i całe nogi.


Obszar gry to prostokąt o długości 10 metrów i szerokości 6 metrów (wymiary wewnętrzne). Jest on podzielony poprzecznie przez sieć. Szczyt i ściany boczne powinny mieć co najmniej 2,50 metra i być sobie równe. 

Wymiary projektu

Wysokość: Min. 4m Szerokość: 6m 
Długość: 10m


Materiał

Szkło hartowane, konstrukcja stalowa Oferujemy kompleksowo boiska do Padbola, napisz do nas a otrzymasz szczegółową kartę techniczną elementu oraz plik dwg. Niech nasze boiska będą świetnym pomysłem przy tworzeniu innowacyjnego projektu osiedla, parku lub innych użyteczności publicznych. Sprawdzony producent boisk do Padbola.

  • Text Hover


ZAINTERESOWANY?
WSPÓŁTWÓRZ RAZEM Z NAMI TEN SPORT!

Jako Padbox Polska tworzymy struktury pod Padbol, będąc jedynym przedstawicielem tego sportu w Polsce. Od początku budujemy federację opierając się na długofalowej wizji.Jeśli chciałbyś wraz z nami tworzyć ten sport, daj nam znać. Są dwa sposoby – pierwszy, a więc trenuj z nami, graj i ćwicz na naszych boiskach, drugim natomiast jest uzyskanie naszej licencji na budowę boisk do Padbola w swoim mieście.