Your address will show here +12 34 56 78
PADEL
PADBOX JAKO PRODUCENT BOISK DO PADLA!

Sport ten jest drugą dyscypliną po piłce nożnej pod względem popularności w Hiszpanii. W największym państwie nad półwyspem Iberyjskim w Padla gra kilka milionów osób w wieku od 4 do ponad 60 lat!

Zainteresowany postawieniem boiska u siebie? Czytaj dalej!

  • Text Hover
STWÓRZ Z NAMI BOISKO!
  1. Gra w Padla odbywa się na korcie o sztucznym podłożu, o wymiarach 20x10m
  2. Aktualnie większość kortów do padla posiada ogrodzenie wykonane z drucianej siatki z „oczkami”
  3. Tylna i część bocznych ścian wykonana jest z hartowanego szkła bądź bloczków betonowych
  4. Na powierzchni klasycznego kortu do tenisa mieszczą się trzy korty do Padla
Szczegóły odnośnie cen oraz realizacji dostaną Państwo na maila.

Wysokość

Min. 5 metrów

Szerokość

10 metrów

Długość

20 metrów
 Jako sprawdzony polski producent boisk do Padla, zachęcamy do wspólnej realizacji

Przede wszystkim inwestują Państwo w sport, który może być świetnym uzupełnieniem tenisowego ośrodka, OSiRów, czy nawet parków. Stawiając na nasz sprzęt, stawiają Państwo na rodzimą, polską produkcję. Pomimo krótkiej historii tego sportu w Polsce, udało nam się opracować w pełni bezpieczny, a także solidny system boisk do Padla spełniający wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Buduj z nami!

ZASADY GRY
 
DYNAMICZNE POŁĄCZENIE TENISA ZE SQUASHEM!

W padla gra się według prostych zasad. W czasie wymiany piłka może odbić się tylko raz o powierzchnię kortu, a następnie musi być przebita przez gracza na drugą stronę siatki – do przeciwnika. Gracz ma wolny wybór, czy zagrać piłkę od razu z powietrza, czy poczekać na uderzenie piłki od powierzchni kortu. Piłka musi trafić dokładnie w pole kortu, bez wcześniejszego uderzenia o ścianę lub siatkę ogrodzeniową kortu (w squashu jest to dozwolone). Po odbiciu od powierzchni kortu, piłka może odbić się od ogrodzenia (drucianej siatki) i/lub ściany kortu.

Odbierający może przebić piłkę bezpośrednio do przeciwnika lub najpierw odbić ją od swojej bocznej bądź tylnej ściany. Jeśli piłka uderzy o drucianą siatkę zanim zostanie zwrócona do przeciwnika – to jest faul – punkt zdobywa przeciwnik. Gra odbywa się według opisanych zasad do momentu, gdy piłka odbije się na którejś ze stron więcej niż jeden raz od jego powierzchni lub trafi w siatkę dzielącą kort bądź zostaną złamane inne reguły gry. Punkty liczy się jak podczas meczu tenisa ziemnego.