Your address will show here +12 34 56 78
Padbox pomoże ci stworzyć obiekt!
 

 Obserwując rynek zewnętrznych obiektów sportowych i aktywnie uczestnicząc w budowie takowych, wskazujemy, że  wiele nowoczesnych inicjatyw, które powstają w przestrzeni publicznej nie odbyłoby się bez oddolnej inicjatywy lokalnych społeczności. Dlatego chcemy wesprzeć Państwa w tym, aby takie sporty jak Padbol, Padel czy boiska w klatkach zyskały większą popularność w naszym kraju. Korzystając z naszej wiedzy, chcemy wesprzeć Państwa w następujących dziedzinach.

 

Jesteśmy z Wami w poszczególnych etapach

I

Materiały graficzne, kosztorysy – no i przede wszystkim rewelacyjny pomysł

II

Pomoc w tworzeniu koncepcji zgłaszanych do budżetu obywatelskiego i innych programów grantowych

III

Dobór urządzeń i elementów do potrzeb użytkowników, możliwość modyfikacji boisk w klatkach

IV

Doradztwo w zakresie planowania projektów

Źrodła finansowania inwestycji

01

Budżet obywatelski

Chyba najlepszy sposób na zgłoszenie i zrealizowanie naszych innowacyjnych pomysłów. Zgłaszając się do nas – masz idealny pomysł w kieszeni. To właśnie Tobie wszystkie osoby będą zazdrościć tak rewelacyjnego pomysłu odnośnie budżetu obywatelskiego! Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie wszystkie projekty graficzne oraz materiały. Z Twojego pomysłu lokalna społeczność będzie wspominała Twoją osobę i korzystała z obiektów przez lata.

02

Środki miejskie/gminne

Jeżeli masz pomysł na nasze boiska do Padla, boiska do Padbola, czy boiska w klatce w swojej okolicy zgłoś się rady osiedla lub radnego. Miasta i gminy posiadają fundusze na inwestycje. To właśnie samorządy odpowiadają za publiczną infrastrukturę, w tym tworzenie miejsc do zabawy, sporu i rekreacji. Nawet jeżeli nie finansują ich w całości, to mogą dysponować środkami na ich dofinansowanie.

04

Ministerstwo Sportu

Warto śledzić strony ministerstwa, często pojawiają się tam granty, które idealnie wpisują się w trend budowy boisk sportowych. Często też nasze obiekty, mogą zostać wpisane jako część większej budowy kompleksu sportowego. Bądź na bieżąco!

03

Fundusze Europejskie

Warto śledzić Lokalne Grupy Działania, to bardzo często tam dostępne są programy, które wspomagają rozwój lokalnej społeczności. Znajdź Lokalną grupę działania w swoim powiecie i staraj się o granty na budowę boisk do Padla, Padbola czy też boisk w klatkach.

05


Zbiórki publiczne

Jest to społeczny sposób na finansowanie różnego rodzaju przedsięwzięć poprzez zbiórkę funduszy. Jest to coraz częściej wykorzystywana formuła do celów, które nie są nastawione na zysk. Dzięki działającym obecnie platformom do zbiórek możesz zbierać środki wśród swoich sąsiadów i lokalnej społeczności.

Pytania?
 

Napisz do nas lub zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwość od ręki, a także znajdziemy najlepszą drogę w celu osiągnięcia porozumienia, aby każda ze stron była zadowolona!